YouTube Nézettség Szerinti Toplista - Lányok

Vlogger lányok nézettség szerinti toplistája.
Helyezés Név Videómegtekintések
1. Anett & Ancsa 81008074
2. Viszkok Fruzsi 52454825
3. DoggyAndi - GamePlay 49588529
4. Móni szépségvilága 30682788
5. FollowAnnaVlog 30402346
6. Csizmadia Gabriella 30179015
7. FollowAnna 27879320
8. Maris 25888583
9. AvianaRahl 18609064
10. Inez Hilda Papp 18020632
11. Inspirációk Csorba Anitától 17713949
12. Már megint Kitty 13448856
13. Jázmin & Nárcisz Boros 10236534
14. Emci Beauty 9733758
15. Plaura 9413507
16. Lina és Panni 9183489
17. Eniko Pentek 8763115
18. Piichan 8689629
19. EhsstySmink 8256471
20. Para Kim 8108187
21. Karin Dragos 7593109
22. Ilonka néni 6636371
23. Herczeg Hajni 6563225
24. SanaGreta 6306752
25. Dorina Marbelouss 5356032
26. Hédinke 5118166
27. Magyar Barbara 4315606
28. Victoria's Games 4214389
29. ZsGames 3854978
30. Csillsz 3687579
31. e-Ditke 3647074
32. Alexa Kiss 3554187
33. Tamara Rjz 3204381
34. Bebita Bonita 3185099
35. NoobMaris 3061273
36. Szilvaglam 3008154
37. Barbara Sipka 2997396
38. Anett Channel 2961010
39. Temesaniko 2825619
40. DMJFilms 2554819
41. For Her Vlog 2548961
42. Luca Sára Világa 2444962
43. Mónika Erdélyi 2386760
44. krisztina0531 2386614
45. Béres Alexandra 2346589
46. Norie 2317513
47. Noémi Kopka 2036999
48. DoggyAndi 2021884
49. Évi's Channel 2006857
50. Luna Channel 1990079
51. Chloe From The Woods 1950553
52. DORI VEGH 1941203
53. csivettka 1648777
54. stilusesegyeb 1603717
55. Ayse Gülec 1573925
56. Soulshine by Andi 1522695
57. Bianka Brush 1505081
58. Rebeka Kárpáti 1428396
59. Takács Norie 1303748
60. Virag Kiss 1161317
61. Bertók Fruzsina 1133877
62. Alexy Vivien 1022615
63. Lili Channel 1019729
64. Csill és Luu 1015854
65. Sminktippek 960134
66. Exauce 937183
67. Nagy Noja Maja OFICIÁL 933586
68. Evi Kruchio 918514
69. Gökler Kriszti 850011
70. Gabee ZuN 849924
71. Sotetszoke 825912
72. Naomi/ WolfRUNNER/ 791939
73. Nagy Vivien 742051
74. Visit Rebi 708767
75. Fifty Pairs of Shoes 697185
76. Cseresnyes Beata 682450
77. Alexa Pallagi 675060
78. Aleesia Világa 657124
79. Anna Dubi 620501
80. Szilu 594049
81. Fanni Bellus 587032
82. Thegreensophia 534783
83. The Simsologist 516983
84. Tündi Gazdag 447411
85. Darla 445320
86. Noemi Vagvölgyi 377545
87. Rúzsnyom 364345
88. v-Ditke 344459
89. Christina Reka 303174
90. Práger Petra 281454
91. Kávészünet pszichológussal 264077
92. Negiluy 239865
93. MeidowChannel 229853
94. Lavandante 221624
95. Tindigo Szépségreceptek 219454
96. KingaBella 167223
97. Edit Bujdosó 138543
98. Kell a test! 80610
99. LollypopSimmer 54139
100. Anita Bunta 39342
101. TŐTÖTTKÁPOSZTA DJ 31389
102. Triffla gombabolt 23257
103. Nóra L. Ritók 9194
104. Glamour Everything 4377
105. Kamee 0
106. Dórika LoL 0
107. Zita Szabo 0