YouTube Feliratkozók Szerinti Toplista

Nézettség szerinti magyar vlogger toplista.
Helyezés Név Videómegtekintések
1. Videómánia 209472414
2. TheVR 183678152
3. PamKutya 161492511
4. luckeY 129904114
5. Radics Peti 109989492
6. zsDav 107067765
7. UNFIELD 99562910
8. James 94698753
9. Anett & Ancsa 81008074
10. KD csapat 75607084
11. BTURBO 74690205
12. HollywoodNewsAgency 74599101
13. HErBY 68210920
14. Nessaj 64597241
15. pingvinharcos 63731483
16. KockaSajt 62345990
17. Barni. 60904901
18. OwnMcKendry 60216407
19. zserbril 59391068
20. JustVidman 55098607
21. Viszkok Fruzsi 52454825
22. Mozi Mánia 51680729
23. Dezső Bence 50683436
24. DoggyAndi - GamePlay 49588529
25. gamezone05 - The Gamefather 49539792
26. Otherworld 48199844
27. DumaRagu 45763891
28. Chabinho 45748490
29. Isti Szalay 44671040
30. IceBlueBird 44272126
31. jatekpartizan 41908486
32. BENIIPOWA 40605712
33. UNFIELD__GamePlay 40305672
34. Videojáték 39203657
35. zsozeatya 38862569
36. GoodLike 36302167
37. Metalexovics 35424699
38. Varazslo 35370000
39. Csecse Attila 34085450
40. Csonti Gaming 32798149
41. Pocoyo - magyarul 32763544
42. Kollár Róbert 32289991
43. CsChannel 31376802
44. HErBY gameplay 31325743
45. Vicc Elek 31074333
46. Móni szépségvilága 30682788
47. FollowAnnaVlog 30402346
48. Csizmadia Gabriella 30179015
49. Magyarósi Csaba 29132977
50. Nasz Dániel 28092437
51. Szefistudio 28034580
52. HErBY vlog 27945302
53. éder krisztián 27937549
54. FollowAnna 27879320
55. Dazis 26648042
56. Maris 25888583
57. Puzsér Róbert 23576849
58. GameDayIroda 22433287
59. SutiMester33 20457548
60. Szomszédnéni Produkciós Iroda 20416483
61. Garry's Mod Sötét Titkai 20153365
62. Isti Plays 20110530
63. UborCraft 19295909
64. TheVR Tech 18954874
65. AvianaRahl 18609064
66. Inez Hilda Papp 18020632
67. Konzolvilág Ricsi 17982639
68. Walrusz 17722434
69. Inspirációk Csorba Anitától 17713949
70. VideoSmart 17695603
71. iDark 17317555
72. royalszabi 16579806
73. SZBYST 16551488
74. HaldoradoPortal 16520211
75. Kon-Troll 16501697
76. THE NOSIKA SHOW 16043102
77. Gery:) 15778240
78. PapIovag Gaming 15103966
79. JustforlolzFYI 14886338
80. Baluka™ 13997637
81. TheBigO 13947245
82. I Have No Idea Hungary 13918450
83. st22lacika 13764746
84. Ausztrália Magyarul 13640240
85. Már megint Kitty 13448856
86. Ezt Nézd Meg 13260742
87. pankix 12962098
88. RetroShock! 12713120
89. ReMoNd6 11868073
90. Top Moviesss 11761570
91. Eder 11738094
92. Pinghorizon 11696271
93. Szivacs 11579369
94. Zozo Kempf 11484295
95. Csabusa 10792898
96. Jázmin & Nárcisz Boros 10236534
97. FIRAIZMUS 10151104
98. MILIK MARCI 10142667
99. Zoltán Kótai 9908847
100. Emci Beauty 9733758
101. KISS ÁDÁM 9519918
102. Ábel von Müller 9518396
103. Plaura 9413507
104. Csepo 9328318
105. Lina és Panni 9183489
106. Sunzone 9148154
107. Szabó Kristóf 8890489
108. Eniko Pentek 8763115
109. Piichan 8689629
110. PLACC 8638625
111. luckeY - VLOG 8636287
112. Dani Channel 8376546
113. Ph3lan 8279149
114. EhsstySmink 8256471
115. TheGameTeve 8111608
116. Para Kim 8108187
117. abydos 7718019
118. cleverland 7702269
119. Bödőcs Tibor 7660284
120. GeekBox 7654406
121. SelChris 7643934
122. Karin Dragos 7593109
123. Rekal 7591050
124. CultureGeeks 7551236
125. Comet988™ 7436484
126. Magyar LoLTV 7308897
127. FC DAC 1904 7247036
128. AlexGaming - HUN 7239993
129. Vinmar 6918433
130. Boldzer Studio 6717464
131. Ilonka néni 6636371
132. Herczeg Hajni 6563225
133. NuHeadzTv 6514563
134. TheCovery 6351035
135. SanaGreta 6306752
136. Csuszy 6288338
137. CtrlAltEgon 6114090
138. Ryan626 presents... 6086576
139. Stormeee 6002748
140. ZSEPY 5980833
141. Budai Szabolcs 5976891
142. CSiPESZ 5832793
143. Katamori Entertainment 5801714
144. Cresser 5795618
145. DreamDewil 5692188
146. Dorina Marbelouss 5356032
147. Turi Tamás 5337992
148. #Mbvines 5295984
149. AFK Légió 5237493
150. Hédinke 5118166
151. Sotyka94 5033539
152. Tech2.hu 4874279
153. jasonplay 4869600
154. Kovács András Péter 4810995
155. HackerB1 4661293
156. Henry Kettner 4589519
157. Futura 4542233
158. TommYvideo 4413607
159. Magyar Barbara 4315606
160. Dancsó Péter 4249481
161. Victoria's Games 4214389
162. Kovács Zsolti 4202610
163. ZsDav kocka vilaga 4123915
164. Viktor 4109836
165. Adam Kiss 4087999
166. IstenesBence 3992610
167. U2Row 3960467
168. Botond Kelle 3924725
169. GIBBI 3860127
170. ZsGames 3854978
171. Mogács Dániel 3850403
172. Gábor Gyebnár 3819248
173. Csillsz 3687579
174. e-Ditke 3647074
175. MetalCastiel 3633037
176. Alexa Kiss 3554187
177. Narancs 3436156
178. Kovács Bálint 3317281
179. Simonffy Péter Vlog 3204736
180. Tamara Rjz 3204381
181. Oh My Brush 3193779
182. Bebita Bonita 3185099
183. Nutrend TV 3072071
184. NoobMaris 3061273
185. Alteron 3042156
186. Szilvaglam 3008154
187. vigpesti 3006916
188. Barbara Sipka 2997396
189. Anett Channel 2961010
190. Temesaniko 2825619
191. Apple Pie 2697051
192. Timo 2653598
193. cobranco 2651034
194. Varga Bálint 2642898
195. Tomi Li 2638130
196. GameGeek 2605106
197. Fun With Geeks 2555531
198. DMJFilms 2554819
199. For Her Vlog 2548961
200. EatMyPie 2538033
201. Spencer & Hill corporation 2525890
202. misiizsai1993 2515079
203. FOX Magyarország 2499804
204. Zonda 2453275
205. Luca Sára Világa 2444962
206. Szini 2400888
207. Mónika Erdélyi 2386760
208. krisztina0531 2386614
209. TheBazinagy 2364129
210. Bencze Máté 2352479
211. Béres Alexandra 2346589
212. Norie 2317513
213. BROWN 2304506
214. ismeretlen 2271181
215. Galcsik Győző 2233205
216. Twins Channel 2229696
217. Jay's workout 2217858
218. DEROJ 2195818
219. Hyp-R 2145336
220. Janos Orosz Fitness 2098561
221. Vilag Helyzete 2052642
222. Zállatorvos 2050419
223. Laszlo Bodi 2039958
224. Noémi Kopka 2036999
225. Bennszülött Bálna 2029607
226. DoggyAndi 2021884
227. Évi's Channel 2006857
228. Luna Channel 1990079
229. Chloe From The Woods 1950553
230. DORI VEGH 1941203
231. Powii 1941012
232. Lakatos Levente 1918428
233. Novaaahh 1917429
234. VarazsloJátékBarlangja ! 1875983
235. Mozi24 1864032
236. Antal Márió 1798835
237. Carnor 1779144
238. Ice Vlogs 1759561
239. Játékőrület ll Élő Adások 1709704
240. csivettka 1648777
241. stilusesegyeb 1603717
242. Tanulom Magam 1590701
243. Ayse Gülec 1573925
244. Animegyetem 1532400
245. Soulshine by Andi 1522695
246. Bianka Brush 1505081
247. Sloth Zoltan 1490574
248. Marci Game 1432832
249. Rebeka Kárpáti 1428396
250. Janklovics Péter 1405072
251. Buday Péter, a Zsebszakács 1380073
252. Életem szavai - Élet végtagok nélkül - Kollinger Szabolcs 1370376
253. BlueMonster 1347213
254. RifterRaider 1313109
255. Takács Norie 1303748
256. Sügér 1288482
257. ReapeR GuY 1239329
258. Yusu Tv 1221552
259. Petrik Ádám 1211359
260. Virag Kiss 1161317
261. Bertók Fruzsina 1133877
262. Alma Sama 1117354
263. elekrobi 1103778
264. Felicián Szarka 1099624
265. Kiss Ádám - Férfiszemmel 1055023
266. Kanyecc1st 1028206
267. Alexy Vivien 1022615
268. Lili Channel 1019729
269. MartinVlogol 1018320
270. Paparazzo1910 1018129
271. Csill és Luu 1015854
272. THE AGROPANDA 1008129
273. DaniPlayz 989482
274. Sminktippek 960134
275. Az Amerikai Srác 952410
276. Exauce 937183
277. Nagy Noja Maja OFICIÁL 933586
278. NightParrot 931217
279. Evi Kruchio 918514
280. Tibor Aradi 917790
281. Kinson konyhája 908436
282. Mex Deluxe - PUA.HU 902901
283. Úton 881460
284. MineCinema 866316
285. Alyraykon 855015
286. imagiSHOW [Régi csatorna] 853564
287. Gökler Kriszti 850011
288. Gabee ZuN 849924
289. Sotetszoke 825912
290. k1smagyar. 814148
291. Naomi/ WolfRUNNER/ 791939
292. Mike 784440
293. szentekrisztián 779172
294. Haseo 767697
295. Nagy Vivien 742051
296. Drakuladracu666 741403
297. Limited Edition 730010
298. Technős 729869
299. Visit Rebi 708767
300. CSGO - Gere 707420
301. Iza. 698110
302. Fifty Pairs of Shoes 697185
303. Cseresnyes Beata 682450
304. 6lépés 681557
305. Alexa Pallagi 675060
306. Arcsi Gameplay 668909
307. Diinkers 662722
308. Aleesia Világa 657124
309. Dave Aleman 647252
310. Anna Dubi 620501
311. Creffer 619269
312. Szilu 594049
313. Fanni Bellus 587032
314. savaria colonia 578751
315. James Dox Gameplay 561086
316. Asuska26 554168
317. Lakástalkshow 550680
318. RiNik Vlog 538183
319. Thegreensophia 534783
320. The Simsologist 516983
321. blaz3RGaming - Minecraft PE 497075
322. fatimapanka 483354
323. Zoltán Németh 472368
324. simivideo 472112
325. Tündi Gazdag 447411
326. Samson 446088
327. Darla 445320
328. BroadTest 431427
329. kenyérrel Sajt 423782
330. Steve Világ 423765
331. evezoeszkoz 413076
332. :D Kinga 400346
333. Jónás Máté 384365
334. Loki TV 378600
335. Noemi Vagvölgyi 377545
336. LokiBlog 372889
337. Rúzsnyom 364345
338. Aranyosi Péter 364101
339. The Dani 361180
340. Would You Visit? 357913
341. v-Ditke 344459
342. Film Minden 333040
343. MAG7C 323258
344. SANYIKA Élő adásban 312361
345. Tudatos Vásárlók Egyesülete 308526
346. LifeTILT 307582
347. Christina Reka 303174
348. BLITCH 301448
349. Práger Petra 281454
350. László Dániel 276186
351. FalconMade 275405
352. Zsiga Gyerek 271724
353. Domonkos Dávid 271465
354. Tibor Füzessy 268280
355. Kávészünet pszichológussal 264077
356. Csont Attila 258981
357. TheTwins 258437
358. PatmosRecords 240409
359. Negiluy 239865
360. Az okos az új szexi 230799
361. MeidowChannel 229853
362. Lavandante 221624
363. Tindigo Szépségreceptek 219454
364. Megatron11 ™ 210895
365. Vasas Szabi 204428
366. Csaba Polyák 190218
367. zalalap 186350
368. Paranormális Oknyomozók 174070
369. Li Taiwan 172267
370. KingaBella 167223
371. Jancsa Jani 159159
372. Lysis Presents 152564
373. Edit Bujdosó 138543
374. kzs10 136854
375. MotoGuy 134775
376. SPORTFIELD 132481
377. MedDelfin 130869
378. Mescsaa B 122026
379. Pulitron 109822
380. Úton Antival 92432
381. Kell a test! 80610
382. Bacsee 77756
383. WoHoo Games 76959
384. Levi the Booktuber 60968
385. FanMadeMaker 56747
386. Jan 56223
387. LollypopSimmer 54139
388. Menedzser Praxis 51479
389. szektamokus 50234
390. Az Egyetemi Élet 49753
391. Juhy 47965
392. Anita Bunta 39342
393. Crai 37371
394. Iazvedo 35742
395. BR4KK3R 32542
396. Bence Borsos 31592
397. TŐTÖTTKÁPOSZTA DJ 31389
398. YOUMUSTREAD 25016
399. Triffla gombabolt 23257
400. Szabó Norbert - Sznoka 20309
401. József Szécsi 19923
402. Ádám Kristóf 18974
403. Dombóvári István 18829
404. TechShow 18751
405. Arsy 9289
406. Nóra L. Ritók 9194
407. Robi Perlik 5950
408. Béla Major 5676
409. Zefír 4609
410. tóth ármin 4581
411. Glamour Everything 4377
412. Tamás Tóth 4018
413. Borus Ádám 3142
414. Gábor Oláh 2339
415. Bloody 1741
416. GameGeekVlog 1690
417. Stúdió KLÉVAI 1576
418. GamerArcok 810
419. DJ TYUTYU 175
420. Kamee 0
421. wowm8 0
422. Kismihály Máté 0
423. Dórika LoL 0
424. Zita Szabo 0